Na današnji dan 08.09. prije 26 godina napustili su nas hrvatski heroji Tomislav Kardum i Šime Džepina iz mjesta Vukšić nadomak Benkovca, a tijekom redovne ophodnje kroz Bilu Vlaku gdje su bili u obrani kako svojih ognjišta tako i Hrvatske. Na podmukli način iz zasjede su okončani njihovi životi od strane domaćih srpskih pobunjenika. I opet samo zato jer su branili svoje.
Uz mnogobrojne braniteljske udruge između ostaloga i naše sa područja grada Benkovca, Vukšića, Zadra te Šibenika nazočili su i članovi obitelji poginulih te predstavnici grada Benkovca i mjesnog odbora Vukšić.